Gerçekleştirdiğim Eğitimler / Konferanslar

Bireysel Yaratıcılığın Farkındalığı ve Gelişimi, İTÜ Türk Dünyası Kulübü

Dün akşam İstanbul Teknik Üniversitesi Türk Dünyası Kulübü bünyesinde ‘Bireysel Yaratıcılığın Farkındalığı ve Gelişimi’ konulu online seminer düzenledik. Katılımlarından dolayı İTÜ’lü hocalarımıza ve öğrencilerimize teşekkür ederim.

Gelişen dünya gündeminde teknolojinin ve yapay zekanın yeri giderek artıyor. Bu doğrultuda biz bireylerin gerek okul hayatında gerekse iş hayatında kendi potansiyelimizi ortaya koyabilmemiz için her zamankinden daha fazla yaratıcı olması gerekiyor. Bu fikirden yola çıkarak kendi yaratıcılığımızı nasıl geliştirebiliriz üzerine konuştuk ve çeşitli egzersizler yaptık.

Bu seminerlerin düzenlenmesinde rol oynayan Bilgisayar ve Bilişim Fakültesi Dekanı Sayın Prof. Dr. Ertuğrul Karaçuha’ya ve İTÜ Türk Dünyası Kulübü Başkanı Mehmet Buğra Bulut’a ve Kulüp Başkan Yardımcıları Akif Atakcı, Onurhan Taşbaş, Saygın Gençer’e tekrardan teşekkür ediyorum.

 

Load More Related Articles
Load More By websitesiadmin
Load More In Gerçekleştirdiğim Eğitimler / Konferanslar

Yanıtla

Your email address will not be published.Gerekli alanlar işaretlenmiştir. *

Check Also

Azim & İnovasyon Semineri, Üsküdar Amerikan Lisesi U Solve It Programı

  Geçtiğimiz ay Üsküdar Amerikan Lisesi’nin düzenlemiş olduğu ...

FORMÜLÜM


Alper Almelek 1971’de dünyanın en güzel şehri olarak nitelediği İstanbul’da doğmuştur. University of Southern Maine ve Sonoma State University’de Siyasal Bilimler ve Müzik eğitimi (Opera Şarkıcılığı ve Piyano) görmüştür. 1995’te yurda dönüşü ertesinde 11 yıl boyunca aile işinde çalıştıktan sonra Siegwerk Corporation’ın Türkiye Genel Müdürü...
DEVAMINI OKU

TESTLER

KİTAP İNDEKSİ

INSTAGRAM KÖŞESİ

Instagram has returned invalid data.

İŞ’TE KAHKAHA