*Etkili Hitabet ve Başarılı Sunum Teknikleri Eğitimi

 

23 yıllık iş hayatımın 18 yılını Yöneticikle (8 yılını da Türkiye Genel Müdürü ve Ortadoğu Ticaret Direktörü olarak Siegwerk Corporation şirketinde ve kalan zamanımı da Almelek A.Ş. ve VAmatco A.Ş.’de Genel Müdür/Yönetim Kurulu Başkanı ünvanı ile) geçiren bir kişi olarak son 3 yıldır ; liderlik üzerine Türkiye’nin ve Dünya’nın önde gelen üniversitelerinde eğitim aldım. (Sabancı Üniversitesi-Yönetim Bilimleri Fakültesi; MIT-Sloan School of Management; University of Oxford-Said Business School ) Çeşitli süreçlerdeki Liderlik eğitimleri sonrasında edindiğim deneyim ve bilgileri sentezleyerek konuşmalar yapmak ve eğitimler vermek misyonlarımdan ve hayatta yapmaktan en keyif aldığım işlerden bazıları haline geldi.

Size sunmak istediğim sunumumun ismi:

Etkili Hitabet ve Başarılı Sunum Teknikleri Eğitimi

İçerik:Liderin artık rollerinden bir tanesi de başta kendi şirketinin yöneticileri ve çalışanlarına olmak üzere, yeri geldiğinde müşterilerine/tedarikçilerine/sektörünün dernek ve kurumlarına etkili sunumlar yapmaktır. Bu sunumların tekniklerini öğrenmiş olursa çok daha iyi bir izlenim bırakarak onlara başta kendini sonra da temsil ettiği kurumu en iyi şekilde temsil edebilecektir. Bunun için de sunum tekniklerini öğrenmesi şarttır.

Eğitim/konferanslarımı sunuş tekniğim:Sunumum bilim dünyası tarafından kabul edilmiş psikolojik ağırlıklı deneylerden, çeşitli ilginç hikayelerden, hem kendimden hem de çok bilinen müzik eserlerinin performanslarından ve bazı yerlerinde interaktif paylaşımlar ve hep beraber yapacağımız kısa egzersizlerden oluşmaktadır.

2016’dan bu yana (yaklaşık 3 yıl) 70’in üzerinde konferans/eğitim verdim ve toplamda 6 ülkede 7500+ kişiye ulaşma imkanına ve gururuna eriştim (Türkiye, İngiltere, Birleşik Arap Emirlikleri, İsviçre, İran, Meksika)