Gökberk Sertkaya, Yenilikçi Liderlik Dersi Öğrencisi

iş adamı, girişimci ve eğitmen; güzel insan.

açıkçası kendisini tanımıyordum daha önce, kredi problemimden dolayı son anda yaratıcı liderlik diye bir ders almak zorunda kaldım. “zorunda kaldım” çünkü istemiyordum ama alper hocayı tanıdıktan sonra cumaları iple çeker oldum.

kendisinin konuşmacılığa ve eğitmenliğe merakından dolayı çok kuvvetli bir hitap yeteneği var. sunumları akademisyen sunumundan öte tedx konuşmacısı sunumu ayarında ve 3 saatin her birinde çok değerli bilgiler ediniyorsunuz.

verdiği yaratıcı liderlik dersinin adına yakışır şekilde haftalık ödevler veriyor kendisi. bu ödevler müzik yorumlama, video veya beste hazırlama, reklam metni yazma gibi şeyler. hiçbir soruya kesin kısıtlamalarla yanıt vermiyor ve farklı düşünmeye sevk ediyor. sanırım kendisi hakkında en sevdiğim özellik de bu.

aynı zamanda kitapindeksi gibi bir kaynağı tek başına oluşturmuş ve devam ettirmekte. takdire şayan.

Load More Related Articles
Load More By seda melek bayramogllu
Load More In Referanslar

Yanıtla

Your email address will not be published.Gerekli alanlar işaretlenmiştir. *

Check Also

Yenilikçi Liderlik Modülü – Karizmatik Liderlik Eğitimi, RE/MAX

  29 Haziran 2020 tarihinde Yenilikçi Liderlik Modülü’nün son ...

FORMÜLÜM


Alper Almelek 1971’de dünyanın en güzel şehri olarak nitelediği İstanbul’da doğmuştur. University of Southern Maine ve Sonoma State University’de Siyasal Bilimler ve Müzik eğitimi (Opera Şarkıcılığı ve Piyano) görmüştür. 1995’te yurda dönüşü ertesinde 11 yıl boyunca aile işinde çalıştıktan sonra Siegwerk Corporation’ın Türkiye Genel Müdürü...
DEVAMINI OKU

TESTLER

KİTAP İNDEKSİ

INSTAGRAM KÖŞESİ

Instagram has returned invalid data.

İŞ’TE KAHKAHA